Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84141
Stary 04.11.2018, 19:46
Z wysokością kontraktu byłbym ostrożny. Kuba jest zawodnikiem bardzo podatnym na kontuzje. Umiejętności i chęci do gry nikt mu nie odmówi, ale po ewentualnym przyjściu można się spodziewać zarówno gwiazdy ligi jak i zawodnika z kontuzją eliminującą go z gry na X czasu.
Odpowiedz cytując