regan napisał(a):

Kort zgasł? Gdzie bo wczoraj po przerwie najlepszy zawodnik na boisku?
Kostal gaśnie w każdym meczu po 60 minucie. Do 60 minuty fajnie wygląda.
Co do reszty sie zgadzam, że obniżyli loty.
|
Kostalowi ostatnio wyszła druga połowa z Legią, Kort notuje więcej strat niż dobrych zagrań tak gdzieś od meczu ze Śląskiem.