Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6864
Stary 03.11.2018, 11:38
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jak tam FManiacy? Wczoraj była premiera. Dylemat ten sam jak co roku, kupic, nie kupic Konczy sie zawsze tak samo czyli kupnem
Zima idzie, dlugie jesienne wieczory, w sam raz. Gral już ktoś? Dużo bugów, błędów, crash dumpow?
Ja kupilem w zeszlym roku FMa , zaktualizowalem sklady i nie kupuje nowego
Odpowiedz cytując