Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
6864
03.11.2018, 11:38
wiesniak842
napisał(a):
Jak tam FManiacy?
Wczoraj była premiera. Dylemat ten sam jak co roku, kupic, nie kupic
Konczy sie zawsze tak samo czyli kupnem
Zima idzie, dlugie jesienne wieczory, w sam raz. Gral już ktoś? Dużo bugów, błędów, crash dumpow?
Ja kupilem w zeszlym roku FMa , zaktualizowalem sklady i nie kupuje nowego
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82