Karherop napisał(a):

Zagraliśmy fatalnie ale nikt nie zwraca uwagi jak znakomicie zagral Piast. Ile drużyn w lidze by z nim dzisiaj wygrało? Trzeba przyjąć do wiadomości że są lepszą drużyną od nas na ten moment.
Dziwne wybory personalne Stolara wynikają po prostu z tego że nie ma zmienników, a wielu graczy prosi się o ławkę. Stało się to co rokował Głowacki czyli zadyszka październikowo - listopadowa.
Taka moja mała dygresja , że po tym co pokazujemy ostatnio dziwię się że jeszcze nie próbujemy Laskosia czy Plewki w środku. Kiedy jak nie teraz? Nasz środek leży i kwiczy i bez nich.
|
Dokładnie. Gramy cały czas tym samym składem i zadyszka była już przewidywana od dawna. W Premiership grają więcej meczy, o wiele więcej - ale tam rotują składem. Poza tym to inna półka.
Jeżeli Plewka się nadaje to chętnie bym go zobaczył, podobnie Grabowskiego. Pietrzak wrócił do swojej normalnej dyspozycji, niestety, Bartkowski zaliczył zjazd.