Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.11.2018, 10:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy fatalnie ale nikt nie zwraca uwagi jak znakomicie zagral Piast. Ile drużyn w lidze by z nim dzisiaj wygrało? Trzeba przyjąć do wiadomości że są lepszą drużyną od nas na ten moment.

Dziwne wybory personalne Stolara wynikają po prostu z tego że nie ma zmienników, a wielu graczy prosi się o ławkę. Stało się to co rokował Głowacki czyli zadyszka październikowo - listopadowa.

Taka moja mała dygresja , że po tym co pokazujemy ostatnio dziwię się że jeszcze nie próbujemy Laskosia czy Plewki w środku. Kiedy jak nie teraz? Nasz środek leży i kwiczy i bez nich.
Dokładnie. Gramy cały czas tym samym składem i zadyszka była już przewidywana od dawna. W Premiership grają więcej meczy, o wiele więcej - ale tam rotują składem. Poza tym to inna półka.

Jeżeli Plewka się nadaje to chętnie bym go zobaczył, podobnie Grabowskiego. Pietrzak wrócił do swojej normalnej dyspozycji, niestety, Bartkowski zaliczył zjazd.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.11.2018 o godz. 10:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując