Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6862
Stary 03.11.2018, 08:49
Jak tam FManiacy? Wczoraj była premiera. Dylemat ten sam jak co roku, kupic, nie kupic Konczy sie zawsze tak samo czyli kupnem
Zima idzie, dlugie jesienne wieczory, w sam raz. Gral już ktoś? Dużo bugów, błędów, crash dumpow?
Odpowiedz cytując