Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 03.11.2018, 08:35
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Cóż, nie było to trudne do przewidzenia. Sam sobie się dziwię, że nie zagrałem x2
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Czemu od początku nie grał Imaz i Ondrasek. Meczów w tej lidze grają tyle co kot napłakał, co chwila przerwy na reprezentację i zamiast szukać w miarę pewnych punktów to kombinujemy i sami sobie komplikujemy sprawę. Nie zdziwię się, jak zagramy w piątek z Piastem najlepszym składem i dostaniemy w cymbał.
Wykrakałem, a może po prostu przewidziałem...
Odpowiedz cytując