Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 03.11.2018, 08:17
Do sytuacji w której ogrywamy piłkarzy dla siebie, a nie na sprzedaż będzie nam brakowało zawsze bardzo dużo. Nam i wszystkim pozostałym klubom w Polsce. No chyba że ekstraklasa zrówna się poziomem z Premier League lub Primera Division
Odpowiedz cytując