|
Taka "gra", jaką dzisiaj zaprezentowała nasza drużyna, powinna być zabroniona. Po dzisiejszym "popisie" w zasadzie żaden z zawodników nie powinien być pewny miejsca w składzie na mecz z Lubinem.
Ale żeby pisać o zmianie trenera na poważnie (bo zakładam, że nie był to żart ani ironia), to jednak trzeba mieć coś nie tak z głową, emocjami lub jeszcze z czymś innym. Przydałby się ban dla takiego dzbana/dzbanów - ot tak, profilaktycznie.
Od początku sezonu mamy takie a nie inne okoliczności przyrody. Pomimo nich trzymamy się w pierwszej ósemce. Ostatnio nie idzie, ale myślę, że to nie powód, aby w sobotę nie zadbać o przyzwoitą frekwencję na koniec "zasadniczej" rundy jesiennej.
|