sedonh napisał(a):

|
3 słowa #NieDlaStolarczyka, trener amator więc gramy jak amatorzy, zwolnić natychmiast bo jak nie to zaraz się przywitamy ze strefą spadkową, niestety, niestety....
|
Lechia rozjebana 5:2.
Lech rozjebany 5:2.
Wielokrotne powroty z 0:1 czy 0:2 do zwycięstwa lub remisu.
Drużyna, na którą chce się patrzeć, pomimo potknięć i wpadek. Wreszcie coś gramy.
I ....a kibice sukcesu, jak Ty, bo miały być puchary, a jest w....... z Piastem.
No chyba się coś komuś pojebało.
Radzę się otrząsnąć.
Nie odpisuj, trafiłeś na listę ignorowanych.