obikenobi napisał(a):

Arsenić za Korta i Wojtkowski za Kostala.
Coś czułem, że ta druga zmiana może się przydarzyć, ale że Zoran wejdzie za Dawida to spore zaskoczenie dla mnie.
|
A ja dzisiaj właśnie myślałem, że na miejscu stolara taka zmianę bym zrobił. Ostatnio mieliśmy fatalne dziury w środku, a z Piastem to byłby wyrok.