|
Piatunki mają smutnego Waldka, który potrafi w cwaniacki sposób ustawić piłkarzy i cierpliwe grać swoją taktyką aż do skutku.
Nie trawię tego faceta i ucieszyłbym się, gdyby po meczu był jeszcze bardziej smutny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|