Co za debil
Wychodzi na to że nie tylko forum jest bogatym źródłem wiedzy dla "dziennikarzy" ale również shoutbox. To istny newsroom o Wiśle i nie tylko.
ps. Przynajmniej forma Wisła Kraków Sp. z .o.o. dostała darmową reklamę na cała Polskę. Dzięki Midze przetarg dojdzie do skutku i jeszcze na tym więcej zarobią. Może on ma jakiś procent od takich fake bewsów ?
