Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9659
Stary 02.11.2018, 11:45
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
On tego tweeta wrzucil doslownie kilka sekund po tym jak laszi strollowal tym newsem na shoutboxie Nie dosc, ze nie weryfikuje, to jeszcze infromacje czerpie z forum. Pan dziennikarz
Co za debil

Wychodzi na to że nie tylko forum jest bogatym źródłem wiedzy dla "dziennikarzy" ale również shoutbox. To istny newsroom o Wiśle i nie tylko.

ps. Przynajmniej forma Wisła Kraków Sp. z .o.o. dostała darmową reklamę na cała Polskę. Dzięki Midze przetarg dojdzie do skutku i jeszcze na tym więcej zarobią. Może on ma jakiś procent od takich fake bewsów ?
Odpowiedz cytując