Temat
:
[XIV kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, piątek 2 listopad, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
13
02.11.2018, 10:17
Chciałbym zmian. Mam nadzieje w pierwszej kolejności, że Pietrzak usiądzie na ławie. Sadlok na lewą obronę do środka Arsenić. Ostatnim meczem z Zagłębiem Wojtkowski pokazał, że zasługuje na szansę.
Marcinnno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinnno
Znajdź inne posty napisane przez Marcinnno