Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.11.2018, 10:17
Chciałbym zmian. Mam nadzieje w pierwszej kolejności, że Pietrzak usiądzie na ławie. Sadlok na lewą obronę do środka Arsenić. Ostatnim meczem z Zagłębiem Wojtkowski pokazał, że zasługuje na szansę.
Odpowiedz cytując