|
ewentualny powrot Kuby ( nawet na pol roku) to strzal w 10 jesli chodzi o marketing i wizerunek klubu ...o poziomie sportowym nawet nie ma co pisac oczywiscie ( zakladaac brak kontuzji) ......to sie wydaje zbyt piekne zeby bylo prawdziwe , choc z drugiej strony Kuba to jedeyny pilkarz po ktorym mozna sie spodziewac nieprzewidywalnosci ...nawet gra dla dobra klubu za pare groszy ....pokazal nieraz ze jest wspanialym czlowiekiem , nienastawionym cale zycie tylko na kase
|