|
Faktcznie, Pracowania Piwa ma też w ofercie lagera, ale ja osobiście preferuję ale.
Dobry ruch.
Chociaż pewnie, jak teraz wypali (a wypali) to może oferta zostanie poszerzona
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|