Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 31.10.2018, 16:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Znowu próbujesz być zabawny a wychodzi żałośnie. Boguski ma masę otwierających podań (przede wszystki grając klepę z Imazem i Ondraskiem) i bardzo mądrze gra w defensywie. Naprawdę skończ już, dowalanie się do Rafała już dawno przestało być śmieszne, jest zwyczajnie żałosne i świadczy o tym że meczy Wisły nie oglądasz, albo nie rozumiesz co się dzieje na boisku.
Boguski ma straty tak jak Pietrzak, Kostal czy Kort, ale Rafał jak straci to od razu zasuwa do obrony, zamyka możliwości podania - młodsi już niekoniecznie...
Co nie zmienia faktu, że lepiej grać perspektywicznym 20 latkiem niż prawie emerytem piłkarskim
Odpowiedz cytując