Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84119
Stary 31.10.2018, 15:10
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
kurcze jak wszystkich elektryzuje przejście 33 letniego piłkarza do polskiej ligi
Błaszczykowski to mimo wszystko super grajek pewnie na sezon lub dwa wystarczy jak na polską ligę
Ale czasu nie oszukasz, nie dość że wiekowy to jeszcze trapią go kontuzje niestety
Ten 33 letni dinozaur nadal jest pilkarzem wielkiej klasy (na Ekstraklase az za bardzo). Przy okazji bedzie to sygnal dla wislakow, ze walczymy w tym sezonie o najwyzsze cele
Odpowiedz cytując