Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
Od: 04.2018
Offline
#
84119
31.10.2018, 15:10
tomasz_19
napisał(a):
kurcze jak wszystkich elektryzuje przejście 33 letniego piłkarza do polskiej ligi
Błaszczykowski to mimo wszystko super grajek pewnie na sezon lub dwa wystarczy jak na polską ligę
Ale czasu nie oszukasz, nie dość że wiekowy to jeszcze trapią go kontuzje niestety
Ten 33 letni dinozaur nadal jest pilkarzem wielkiej klasy (na Ekstraklase az za bardzo). Przy okazji bedzie to sygnal dla wislakow, ze walczymy w tym sezonie o najwyzsze cele
paralaksa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paralaksa
Znajdź inne posty napisane przez paralaksa