kurcze jak wszystkich elektryzuje przejście 33 letniego piłkarza do polskiej ligi

Błaszczykowski to mimo wszystko super grajek pewnie na sezon lub dwa wystarczy jak na polską ligę

Ale czasu nie oszukasz, nie dość że wiekowy to jeszcze trapią go kontuzje niestety