Biała Gwiazda na kapslu najprawdopodobniej przejdzie.
Co do nazwy, to na etykiecie "Jazda, Jazda, Jazda" będzie małą czcionką - większą "Biała Gwiazda" - więc zapewne nazwą, która się przyjmie będzie Biała Gwiazda.
Natomiast co do nazw piwa, to w kraftowych browarach jest trend na skomplikowane i długie nazwy.
Pierwsze z brzegu, które przychodzą mi na myśl to "Stick a finger in the soil" , "I don't have red shrimp" Mikkellera. Christmas Eve at a New York City Hotel Room, z Evil Twin czy na naszym podwórku " W szkole byłem mistrzem pingla" , "Panie Pan tu nie stał" Artezana.
W naszym wypadku i tak nazwa będzie w miarę prosta
