Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9640
Stary 31.10.2018, 12:26
Biała Gwiazda na kapslu najprawdopodobniej przejdzie.


Co do nazwy, to na etykiecie "Jazda, Jazda, Jazda" będzie małą czcionką - większą "Biała Gwiazda" - więc zapewne nazwą, która się przyjmie będzie Biała Gwiazda.


Natomiast co do nazw piwa, to w kraftowych browarach jest trend na skomplikowane i długie nazwy.
Pierwsze z brzegu, które przychodzą mi na myśl to "Stick a finger in the soil" , "I don't have red shrimp" Mikkellera. Christmas Eve at a New York City Hotel Room, z Evil Twin czy na naszym podwórku " W szkole byłem mistrzem pingla" , "Panie Pan tu nie stał" Artezana.

W naszym wypadku i tak nazwa będzie w miarę prosta
Odpowiedz cytując