Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9637
Stary 31.10.2018, 11:28
Gdybym musiał się przyczepić

To po pierwsze- wydaje mi się, że ten nakład jest serio o wiele za mały. Nie wiem jak z kegami, gdyż U Wiślaków ostatnio, delikatnie mówiąc, nie pęka w szwach, ale butelki na pewno rozejdą się bardzo szybko.

Druga rzecz - nazwa "Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda" nie pasuje mi totalnie do piwa. Nie krytykuję wyboru, tylko wyrażam swoje zdanie uprzedzając ataki ortodoxów Jak dla mnie nazwa "Wiślackie', albo po prostu "Biała Gwiazda" by zrobiło lepszą robotę.

Tak czy siak, jeszcze raz wielkie brawa za inicjatywę.

Edit: Na kapsel zdecydowanie Biała Gwiazda.
Odpowiedz cytując