Gdybym musiał się przyczepić
To po pierwsze- wydaje mi się, że ten nakład jest serio o wiele za mały. Nie wiem jak z kegami, gdyż U Wiślaków ostatnio, delikatnie mówiąc, nie pęka w szwach, ale butelki na pewno rozejdą się bardzo szybko.
Druga rzecz - nazwa "Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda" nie pasuje mi totalnie do piwa. Nie krytykuję wyboru, tylko wyrażam swoje zdanie uprzedzając ataki ortodoxów

Jak dla mnie nazwa "Wiślackie', albo po prostu "Biała Gwiazda" by zrobiło lepszą robotę.
Tak czy siak, jeszcze raz wielkie brawa za inicjatywę.
Edit: Na kapsel zdecydowanie Biała Gwiazda.