Patryko napisał(a):

Umowy z wierzycielami są więc zadłużenie nie musi być spłacone od razu.
Ważne, żeby grajkom/sztabowi płacić na czas i przez najbliższy rok-dwa poukładać najpilniejsze sprawy. Na Ligę Mistrzów przyjdzie jeszcze czas
|
Ale mieliśmy jakieś 73% budżetu przeznaczone na pensje.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ny/ar/13224756