Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9622
Stary 30.10.2018, 19:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ktokolwiek by do klubu nie przyszedł, musi być świadomy, nawet jak sobie kupi Wisłę po promocyjnej cenie 1 zł + VAT to przy okazji musi mieć od ręki te 10-15 mln złotych aby klubowi przywrócić płynność. Inaczej nawet fanatyczni "krakowscy biznesmeni' stracą zapał po tygodniu funkcjonowania w klubie.
Umowy z wierzycielami są więc zadłużenie nie musi być spłacone od razu.

Ważne, żeby grajkom/sztabowi płacić na czas i przez najbliższy rok-dwa poukładać najpilniejsze sprawy. Na Ligę Mistrzów przyjdzie jeszcze czas

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując