Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9620
Stary 30.10.2018, 18:39
@pepe72
Sporo to uprościłeś, a to jednak jest bardziej skomplikowane. Ja bym to ujął w "dwóch słowach": nieroztropne gospodarowanie oraz nietrafione inwestycje.

Ktokolwiek by do klubu nie przyszedł, musi być świadomy, nawet jak sobie kupi Wisłę po promocyjnej cenie 1 zł + VAT to przy okazji musi mieć od ręki te 10-15 mln złotych aby klubowi przywrócić płynność. Inaczej nawet fanatyczni "krakowscy biznesmeni' stracą zapał po tygodniu funkcjonowania w klubie.

@funkykoval
Zgadza się. Zresztą grupa którą wymieniłeś też nas kosztowała majątek. Z perspektywy ich kontaktów to pewnie nawet ponad 2 mln euro..
Odpowiedz cytując