@
pepe72
Sporo to uprościłeś, a to jednak jest bardziej skomplikowane. Ja bym to ujął w "dwóch słowach": nieroztropne gospodarowanie oraz nietrafione inwestycje.
Ktokolwiek by do klubu nie przyszedł, musi być świadomy, nawet jak sobie kupi Wisłę po promocyjnej cenie 1 zł + VAT to przy okazji musi mieć od ręki te 10-15 mln złotych aby klubowi przywrócić płynność. Inaczej nawet fanatyczni "krakowscy biznesmeni' stracą zapał po tygodniu funkcjonowania w klubie.
@
funkykoval
Zgadza się. Zresztą grupa którą wymieniłeś też nas kosztowała majątek. Z perspektywy ich kontaktów to pewnie nawet ponad 2 mln euro..