|
@Guzik, coś w tym jest.
Ale w tym przypadku robię trochę jako adwokat diabła. Nie wiem czy sobie nowi inwestorzy poradzą ale jeśli mają zdolność na 2M to mam wątpliwość.
Chyba, że jest jakiś "dil" ze sponsorem, że zainwestuje w Wisłę ale odciętą od "kiboli".
|