Karherop napisał(a):

Zadłużenie nie wzięło się stąd że właściciel "sypał" mało kasy ale fakt jak była gospodarowania i to jak poszliśmy za czasów holenderskich po bandzie.
Jak sobie przypomnę że za takich piłkarzy jak Varga, Baretto, Dawidowski,Jovanic wydaliśmy łącznie prawie 2 mln euro to nóż mi się w kieszeni otwiera.
|
Zadłużenie wzięło się z tego, że wydawaliśmy więcej niż zarabialiśmy.
Za sam stadion płacimy 3M rocznie więc właściciel z możliwościami na 2M to jest opcja bardzo awaryjna. Jest to zapewne więcej niż 0, które daje TS. Ale TS ma potencjał (majątek).