Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9617
Stary 30.10.2018, 11:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zadłużenie nie wzięło się stąd że właściciel "sypał" mało kasy ale fakt jak była gospodarowania i to jak poszliśmy za czasów holenderskich po bandzie.

Jak sobie przypomnę że za takich piłkarzy jak Varga, Baretto, Dawidowski,Jovanic wydaliśmy łącznie prawie 2 mln euro to nóż mi się w kieszeni otwiera.
Zadłużenie wzięło się z tego, że wydawaliśmy więcej niż zarabialiśmy.
Za sam stadion płacimy 3M rocznie więc właściciel z możliwościami na 2M to jest opcja bardzo awaryjna. Jest to zapewne więcej niż 0, które daje TS. Ale TS ma potencjał (majątek).
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując