|
Myślę, że Stolarczyk tak samo jak po słabym meczu z Płockiem dokona konkretnych przetasowań w składzie. na Amikę miejsca w składzie stracili Małecki i Boguski, więc w piątek mam nadzieję, że Stolar dokona kolejnych zmian.
Wg mnie w miejsce Pietrzaka - Sadlok, do środka Arsenić, w miejsce Boguskiego - Wojtkowski.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|