@MaLk jak widać w mojej stopce uważam podobnie.
Jednak jak ktoś się bierze za Wisłę to warto pytać o to jak zamierza to zrobić.
Tu jest raport za 2017:
https://www.ey.com/pl/pl/industries/...7-wisla-krakow
Wisła wydawała około 30M rocznie. I to było raczej przed wypadnięciem trupów z szafy.