Snow napisał(a):

@pepe72,
Nie ma szans na cos takiego. Bedzie jedna 1/5 tej kwoty jak juz cos.
|
No to jak chcą wyciągnąć Wisłę z długów? 10M to chyba Filipiak ładuje w Craxę.
A dokładniej 9M rocznie (w 2016):
http://weszlo.com/2016/05/24/filipia...otych-rocznie/
Więc nie pi...szcie, że nikt nie ładuje tyle w kluby.
Jeszcze to jest:
http://weszlo.com/2017/05/16/kosztuj...-ekstraklasie/
Może 10M to faktycznie dużo ale za 2 rocznie to raczej się nie utrzymamy.