Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9609
Stary 29.10.2018, 21:47
Snow napisał(a):Wyświetl post
@pepe72,

Nie ma szans na cos takiego. Bedzie jedna 1/5 tej kwoty jak juz cos.
No to jak chcą wyciągnąć Wisłę z długów? 10M to chyba Filipiak ładuje w Craxę.

A dokładniej 9M rocznie (w 2016):
http://weszlo.com/2016/05/24/filipia...otych-rocznie/

Więc nie pi...szcie, że nikt nie ładuje tyle w kluby.
Jeszcze to jest:
http://weszlo.com/2017/05/16/kosztuj...-ekstraklasie/

Może 10M to faktycznie dużo ale za 2 rocznie to raczej się nie utrzymamy.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 29.10.2018 o godz. 21:59.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując