Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.10.2018, 20:10
Stolar trochę przekombinował ze składem i mamy remis.
Pietrzak - przy drugiej bramce w polu karnym krył powietrze
Sadlok - słabe wybory blad w kryciu przy drugiej bramce
Kort - kilka strat takich ze żeby bolały
Boguski - mam wrażenie ze miał 10 kontaktów z piłka w meczu
Brożek - dostał łatwego przeciwnika i zmarnował 2 setki
Kostal - dokładnie pilnowany nie miał miejsca do gry i niewidoczny
Basha - w pewnym momencie wracał za kontra z prędkością słonia maharadzy - dostojnie
Wasyl - widać zmęczenie i wiek
Bartkowski - w miarę przyzwoicie w obronie ale tez odpuszczał miejsce w obronie
Lis - jak zwykle co mógł obronić obronił co miał puścić puścił

Jedyny jasny punkt to Wojtkowski - powinien mieć miejsce w składzie za Boguskiego. Z Imazem robiliby spore zamieszanie

Imaz dobre wejście
Ondraszek dramat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując