Obecni właściciele nie wpłacają nic i jest okej, ale nowym trzeba dać warunek brzegowy w postaci 10 baniek
rocznie?
To by oznaczało, że w 10 lat mają wpompować tyle co Bogusław Cupiał w przeciągu 19 lat?
Bez jaj, wystarczy, że jednorazowo udrożnią płynność, tak aby nikt na gwałt nie odchodził oraz żeby można było podpisać na dłużej wyróżniających się piłkarzy. To już byłby inny świat w porównaniu z tym co jest teraz.