Cytat:
krakus76_ napisał:
A Ty liczysz na inwestora na białym koniu i setkami milionów na wpompowanie w klub ?
|
Nie liczę, wskazuję tylko, żeby właśnie nie oczekiwać, że nowi właściciele będą od razu "rycerzami na białych koniach" i władują od razu dziesiątki milionów, spłacą długi i ruszą na zakupy, bo tak nie będzie.....
Natomiast z pewnością są w stanie:
1) poprawić bieżącą płynność finansową;
2) dać nowe możliwości w zakresie pozyskiwania sponsorów etc.
czego nie jest i nie będzie w stanie zrobić TS w najbliższym czasie....
Na pewno jest to lepsza ewentualność niż jakieś wyciągnięte z dupy oferty Stecherta czy Meresińskiego.