Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9596
Stary 29.10.2018, 11:55
Cytat:
krakus76_ napisał:

A Ty liczysz na inwestora na białym koniu i setkami milionów na wpompowanie w klub ?

Nie liczę, wskazuję tylko, żeby właśnie nie oczekiwać, że nowi właściciele będą od razu "rycerzami na białych koniach" i władują od razu dziesiątki milionów, spłacą długi i ruszą na zakupy, bo tak nie będzie.....


Natomiast z pewnością są w stanie:
1) poprawić bieżącą płynność finansową;
2) dać nowe możliwości w zakresie pozyskiwania sponsorów etc.
czego nie jest i nie będzie w stanie zrobić TS w najbliższym czasie....


Na pewno jest to lepsza ewentualność niż jakieś wyciągnięte z dupy oferty Stecherta czy Meresińskiego.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując