Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13646
Stary 29.10.2018, 11:06
raindog napisał(a):Wyświetl post
No i Kazek po dwóch meczach na wyjeździe - remis z liderem - Rakowem - i wygrana z Chojnicami, wspiął się na drugie miejsce w tabeli. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mu dane poprowadzić jeszcze Wisłę. Nie ukrywam, że moim zdaniem, to jeden z lepszych trenerów w Ekstraklasie. Mam tylko wątpliwości co do jego talentu szukania innych zawodników i ew. zdolności motywacyjnych, ale to jeden niewielu trenerów, którzy potrafi ustawić drużynę tak, ze każdy wie, co ma robić.
Może dobry, ale na I ligę albo inny zespół z ekstraklasy ale do Wisły ewidentnie nie pasuje (do tego czego kibice oczekują - stylu gry). Dobry rzemieślnik może z niego jest/lub będzie ale artystą nie jest.

Ps. Moskal Kazimierz, nie ruszaj Kazka bo zginiesz
Odpowiedz cytując