Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9595
Stary 29.10.2018, 10:18
Z tego co można wyczytać to Gricuk ich wszystkich namawia na kupno klubu. Kiedyś Marzena Sarapata mówiła, że ten Gricuk rzeczywiście jest zainteresowany zainwestowaniem w klub ale poki co konkretów brak.
Z drugiej strony jeśli rzeczywiście przyszedł do niej i powiedzial ,,musimy wymyślić coś, by Wisła znów była wielka" to znaczy ze sam jeszcze nie ma pomyslu.

Ziętek plus Kwiecień, nawet jesli rocznie mieliby pompowac w klub kasę rzedu 2-3mln to już byłoby dobrze.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 29.10.2018 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując