Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9594
Stary 29.10.2018, 10:00
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Nie odmawiam Panom Ziętkowi i Kwietniowi ani posiadania kapitału .....
A Ty liczysz na inwestora na białym koniu i setkami milionów na wpompowanie w klub ?

Chyba każdy wie, że jeśli TS w zimie nie sprzeda kogoś (za dobre pieniądze) to można klub wycofać z rozgrywek. Na te chwilę nawet ktoś taki kto ureguluje bieżące płatności (wynagrodzenia, płatność za stadion, najbardziej wymagalne zobowiązania) jest na wagę złota. To pozwoliłoby jakoś wyprostować sytuację bez ryzyka upadku klubu.

Mam takie wrażenie, że ich potencjalne zaangażowanie to takie koło ratunkowe kibiców (z wyjątkiem Gricuka bo on chce pokazać że potrafi zrestrukturyzować klub i przy okazji na tym zarobić). Zdają sobie sprawę zapewne że jeśli nie oni to nikt. Możliwe że mają taki plan:wejście, restrukturyzacja, wyczyszczenie co się tylko da, doprowadzenie do stabilizacji finansowej a następnie sprzedaż komuś kto już przyjdzie na gotowe.
Odpowiedz cytując