|
Chrapek w Śląsku z tego co pamiętam ma ok. 60 tys zł miesięcznie - nie sądzę, żeby mu taki sam kontrakt zaproponowali we Wrocławiu (Chrapek to okres Matyska, gdzie wysokie kontrakty były bardzo częste)
Gajos w Amice myślę, że ma wyższy kontarkt, a jeżeli Raków wejdzie do ekstraklapy, to nawet jeśli zgodzi się na mniejsze zarobki to raczej na pewno w Częstochowie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|