Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9592
Stary 28.10.2018, 23:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
@SlawekS w temacie biznesmenów to Gricuk jest raczej gołodupcem i jeśli dobrze pamiętam (również na forum) raczej jest człowiekiem "poprzedniej epoki". Więc to akurat niezbyt dobrze, choć jestem w stanie uwierzyć, że majcher może się z nim (zbyt)dobrze dogadywać.

Z drugiej strony bez odcięcia się od "kiboli" nikt (w miarę) duży do Wisły nie przyjdzie - casus Bragiela.

Ale bez współpracy z "trybuną C" nikt (bez bardzo dużej kasy) sobie z Wisłą nie poradzi.

Wiec "Plan A" ma kilka ciekawych smaczków.
Człowiek poprzedniej epoki?

https://www.linkedin.com/in/pawel-gricuk-89883b44/

3 lata w Arthur Andersen, 12 lat w roznych miejscach na swiecie w JP Morgan - tam nawet bedac na "etacie" solidne pieniadze sie zarabia, zwlaszcza biorac pod uwage jak roznica byla w tamtych czasach, to miliony przywiozl do Polski.

A, no i to on postawił TF na nogi i od A do Z przeprowadzil caly proces refinansowania kredytow dla TF na ponad 1mld PLN

Natomiast Wiślę nie jest potrzebny multimilioner, ale grupa prężnie dzialajaych biznesmenow ktorzy znaja sie na zarzodzaniu i maja dobre kontakty.

Jedyny "minus" jak sie patrzy na Gricuka, to fakt ze po powrocie do Polski wspolpracowal przez Petrolinvest z Krauze, przez TVN z Walterem i przez TF z Cupialem - czyli 3 goscmi ktorzy wiadomo z kim byli powiazani i dlaczego udalo im sie tak biznesy rozkrecic.
Odpowiedz cytując