Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9591
Stary 28.10.2018, 22:55
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Co do tego zielonego światła: na twitterze Miga napisał, że chodziło mu o "błogosławieństwo", ponieważ urzędasy już nie bardzo mają cierpliwość do zarządu.

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...15922239225857

Co do długu, który przekroczył 20 mln - dlaczego niemożliwe? Kilkanaście było powiedzmy cały czas, a w zeszłym sezonie wdupiliśmy skok na puchary, więc zobowiązania pewnie są jeszcze większe.


Ja jestem mocno sceptyczny. Raz, że nie wiadomo, czy rzeczywiście coś z tego będzie, a dwa, podobnie jak wiesniak mam wątpliwości co do zasobności ich portfeli. Żeby nie było - oczywiście nie sądzę, żeby to byli jacyś "gołodupce" i ludzie przypadkowi. Ale to mi wygląda na "przejmijmy ukochany klub, a potem będziemy szukać kolejnych sponsorów". To oczywiście tylko moje dywagacje. Gówno wiem, więc spokojnie poczekam na rozwój wypadków.
Bo odpadł dług byłych piłkarzy i największy dług jaki mieliśmy czyli miasto.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując