Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9589
Stary 28.10.2018, 22:21
@SlawekS w temacie biznesmenów to Gricuk jest raczej gołodupcem i jeśli dobrze pamiętam (również na forum) raczej jest człowiekiem "poprzedniej epoki". Więc to akurat niezbyt dobrze, choć jestem w stanie uwierzyć, że majcher może się z nim (zbyt)dobrze dogadywać.

Z drugiej strony bez odcięcia się od "kiboli" nikt (w miarę) duży do Wisły nie przyjdzie - casus Bragiela.

Ale bez współpracy z "trybuną C" nikt (bez bardzo dużej kasy) sobie z Wisłą nie poradzi.

Wiec "Plan A" ma kilka ciekawych smaczków.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując