|
Jeżeli Miga wie co pisze i jego informacje są pewne to jesteśmy w czarnej d...
Plan A - Sprzedaż klubu dwójce (trójce) małopolskich biznesmenów, którzy wyłożą kasę nie na zakup klubu tylko na połatanie dziur finansowych. Realizacja tego planu może się wywalić na dwóch przeszkodach: jedna - faktyczna wielkość zadłużenia oraz to czy ta kwota jest do udźwignięcia przez nowych właścicieli. Druga - czy nabycie w ten sposób klubu gwarantuje nowym właścicielom faktyczna władzę w klubie, czy nie ma obaw że ta władza będzie ograniczana przez różne grupy "kibicowskie". Wiadomo o co chodzi.
Plan B - sprzedaż 1-2 zawodników w zimowym okienku. Problem w tym, że Ci na których można byloby realnie zarobić (Arsenic, Halilovic, Wojtkowski) grają w tej rundzie niewiele minut.
Plan C - iluzoryczni Chińczycy. Wiadomo, że tonący brzytwy się chwyta, ale nie mamy pewności czy taki temat w ogóle na poważnie się pojawił.
Plan D - ostatni gasi światło.
Niewesoło to wszystko wygląda a w dodatku jesteśmy w cholernym niedoczasie.
|