|
Senior Member
Offline
|
#9586

28.10.2018, 21:46
|
krzaq12 napisał(a): 
|
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale jeśli p.Kwiecień jest właścicielem sieci aptek Słoneczna to w samym Krakowie jest ich ponad 30, dochodzą do tego inne miasta jak np. Bielsko-Biała, Oświęcim, Sanok, Żywiec, Wieliczka, Tychy czy Wadowice.
|
No, to jest sporo.
No, nic zobaczymy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|