|
Ja sam już nie wiem co o tym sądzić. Życie nauczyło, zwłaszcza nas, kibiców Wisły by w kwestiach właścicielskich być mega ostrożnym. Z drugiej strony, w tamtym tygodniu jedna osoba na tt pisała, że kibiców Wisły czeka dobry przyszły tydzień i pozytywne wieści. Inny wspominał, że może okazać się iż w zimie nie trzeba będzie nikogo sprzedawać by spiąć budżet.
Ja osobiście nie mam pojęcia i nie odważę się typować finału tej sprawy.
Inną kwestią jest ewentualny pakiet jaki mieliby zakupić, bo z tych wszystkich artykułów wnioskuję że miałoby chodzić o przejęcie całego klubu?!
|