Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9581
Stary 28.10.2018, 20:55
POtey napisał(a):Wyświetl post
Jedyna rzecz w tym artykule, co mnie zaskakuję, to to, że dług wzrósł do 20mln... No bo chyba nie może być aż tak źle?
Kiedy już powypadały wszystkie trupy z szafy,Sarapata mówiła,że klub jest zadłużony na plus/minus 10 milionów.Więc trudno wyobrażić sobie aby zadłużenie urosło do 20 milionów.Szczególnie,że przez cały ten czas (rządy TS) sprzedawaliśmy piłkarzy i na transferach zarobiliśmy kilkanaście milionów.
Odpowiedz cytując