|
Coś w tym dziwnego? Ziętek czy Kwiecień to ludzie znani w Krakowie i na pewno znają wielu ludzi w magistracie. Co by nie mówić relacje z miastem na pewno by sie polepszyły.
Bo to że czynsz za stadion MUSI być mniejszy by w ogóle można było egzystować.
Choć jak do większości 'rewelacji' trzeba podchodzić z dystansem, to akurat o osoby Ziętka i Kwietnia można być spokojnym co do 'dobrych' intencji. Kwestia czy ich stać na Wisłę? Na pewno bardziej niż TS.
|