|
Temat istnieje. Nie wiadomo tylko jak mialaby sie odbyc taka ewentualna transakcja. Kupno klubu + splata zaleglosci, samo kupno czy jak. Ja podchodze sceptycznie, nie ze wzgledu na ta trojke biznesmenow, bardziej ze wzgledu na ich kieszenie. Tak czy siak, wszystkiego nie wiemy i pewnie nigdy sie nie dowiemy.
|