Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9571
Stary 28.10.2018, 14:00
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Znowu ten sam temat i znowu gowno z tego bedzie.Co pól roku to samo.
Przynajmniej temat na forum żyje i rozpala do czerwoności

A tak poważanie to chyba już do takich newsów każdy podchodzi z rezerwą i bez ekscytacji. No chyba że pojawia się coś w stylu "wrogiego przejęcia" (Meresiński, Stechert Gruppe).

Ten news o "grupie małopolskich przedsiębiorców" już wypłynął kilka miesięcy temu (jeśli się nie mylę). Nowością jest tylko to że pojawiły się nazwiska 2 z 3 potencjalnych (?) inwestorów.
Odpowiedz cytując