Ma_niek napisał(a):

|
Znowu ten sam temat i znowu gowno z tego bedzie.Co pól roku to samo.
|
Przynajmniej temat na forum żyje i rozpala do czerwoności
A tak poważanie to chyba już do takich newsów każdy podchodzi z rezerwą i bez ekscytacji. No chyba że pojawia się coś w stylu "wrogiego przejęcia" (Meresiński, Stechert Gruppe).
Ten news o "grupie małopolskich przedsiębiorców" już wypłynął kilka miesięcy temu (jeśli się nie mylę). Nowością jest tylko to że pojawiły się nazwiska 2 z 3 potencjalnych (?) inwestorów.