|
Jeśli prawdą jest, że pojawiła się grupa 3 lokalnych przedsiębiorców (i przy okazji kibiców Wisły) to najlepsze i jedyne realne w obecnej sytuacji rozwiązanie (jeśli TS chce sprzedaż S.A.). Znają realia, otoczkę, więc nic nie powinno ich zaskoczyć (no chyba, że wyższe zobowiązania, o których oficjalnie się nie mówi). Wielkim plusem byłoby to, że są to również kibice Wisły (patrząc kto kręcił się wokół Wiły i jakie chciał zrobić przekręty).
Bogatego wujka z Ameryki czy wielką firmę (polską czy zagraniczną) można włożyć między bajki (przynajmniej w najbliższym czasie).
|