|
Jeden koleś z twittera już miesiąc temu pisał o rzekomej trójce biznesmenów którzy chcą zainwestować w klub. Ten sam koleś twierdzi, że oni dobrze znają środowisko, klub i chcą wejść, sytuacja kibicowska, reportaże etc. nic im ponoć nie straszne. Niby jedyną rzeczą, która może ich wystraszyć może być jakieś ukrywane zadłużenie, bądź coś w tym stylu.
Tak tylko piszą na tt, wiadomo różne rzeczy tam piszą. Zobaczymy ....
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 27.10.2018 o godz. 18:19.
|