Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9559
Stary 27.10.2018, 17:34
Oby coś się ruszyło w tym temacie.Tak mi się marzy,że przychodzi inwestor który wyrównuje zaległe pensje.W zimie 2-3 dobre transfery ( w tym np Kuba) i skutecznie walczymy o puchary.
Odpowiedz cytując