Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84095
Stary 27.10.2018, 09:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ci sami kibice którzy teraz narzekają że gość jest z Afryki, będą za 5 lat wypominać klubowi że przegapił taki talent jeśli trafi do Chelsea czy innego Manchesteru.

Z tego co czytałem zawodnik jest mocno promowany przez menagera powiązanego z Kuźbą. Dobrze w każdym razie że klub nie zamyka się tylko na polskich zawodników.
Już Marcin jednego piłkarza nam sprowadził Hugo Vidémont
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując