Karherop napisał(a):

Ci sami kibice którzy teraz narzekają że gość jest z Afryki, będą za 5 lat wypominać klubowi że przegapił taki talent jeśli trafi do Chelsea czy innego Manchesteru.
Z tego co czytałem zawodnik jest mocno promowany przez menagera powiązanego z Kuźbą. Dobrze w każdym razie że klub nie zamyka się tylko na polskich zawodników.
|
Już Marcin jednego piłkarza nam sprowadził Hugo Vidémont