|
Byłem na meczu w Bochni. Specjalnie przyglądałem się, co prezentuje. Odbijał się od młodych obrońców BKS. Ma taką budowę, że nawet odpowiednie treningi i dieta nie zrobi z niego gladiatora. W temacie techniki. Drewnem nie jest, ale wirtuozem i typem piłkarza, który podejmie ryzyko i przejdzie kilku obrońców również nie. Trochę dziwię się takiej decyzji, bo nie jest to jakiś diament, którym można zarobić pieniądze (chyba że na sparingu spalił się i nie pokazał wszystkiego co potrafi).
ps. A ja bym chętnie zobaczył jakiegoś Syryjczyka w naszym zespole (oczywiście reprezentanta tego kraju).
|