Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84094
Stary 26.10.2018, 22:06
Byłem na meczu w Bochni. Specjalnie przyglądałem się, co prezentuje. Odbijał się od młodych obrońców BKS. Ma taką budowę, że nawet odpowiednie treningi i dieta nie zrobi z niego gladiatora. W temacie techniki. Drewnem nie jest, ale wirtuozem i typem piłkarza, który podejmie ryzyko i przejdzie kilku obrońców również nie. Trochę dziwię się takiej decyzji, bo nie jest to jakiś diament, którym można zarobić pieniądze (chyba że na sparingu spalił się i nie pokazał wszystkiego co potrafi).

ps. A ja bym chętnie zobaczył jakiegoś Syryjczyka w naszym zespole (oczywiście reprezentanta tego kraju).
Odpowiedz cytując